NB II: Az MTK háromszor állt fel és 7 gólos meccset nyert, a meglepetéscsapat is robog az NB I felé - eredmények, tabella

Óriási meccsen, 4-3-ra győzött a listavezető MTK Soroksáron, úgy, hogy háromszor is hátrányban volt, de a télen igazolt Prosser a 90. percben három pontot érő gólt szerzett. A második Budafok sem lassít, ezúttal Budaörsön nyert.
Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 16:08
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 16:08

Merkantil Bank NB II, 23. forduló:

Soroksár – MTK Budapest 3-4 (Orosz M. 12., 71., Lőrinczy 17., ill. Palincsár 13., Cseke 61., Baki 86., Prosser 90.)

Budaörs – Budafok 0-1 (Skribek 57.)

Békéscsaba – Nyíregyháza 2-2 (Lukács R. 18., Király P. 26., ill. Gyurján 45., Kártik 86.)

Szolnok – Haladás 0-0

Tiszakécske – Kazincbarcika 2-2 (Kirchner 38., Lukács 46., ill. Kovác 77, Krausz 93.)

Dorog – Vác 0-0

17:00: Ajka – Vasas FC

17:00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Gyirmót

18:00: ETO FC Győr – BFC Siófok