Óriási meccsen, 4-3-ra győzött a listavezető MTK Soroksáron, úgy, hogy háromszor is hátrányban volt, de a télen igazolt Prosser a 90. percben három pontot érő gólt szerzett. A második Budafok sem lassít, ezúttal Budaörsön nyert.
Merkantil Bank NB II, 23. forduló:
Soroksár – MTK Budapest 3-4 (Orosz M. 12., 71., Lőrinczy 17., ill. Palincsár 13., Cseke 61., Baki 86., Prosser 90.)
Budaörs – Budafok 0-1 (Skribek 57.)
Békéscsaba – Nyíregyháza 2-2 (Lukács R. 18., Király P. 26., ill. Gyurján 45., Kártik 86.)
Szolnok – Haladás 0-0
Tiszakécske – Kazincbarcika 2-2 (Kirchner 38., Lukács 46., ill. Kovác 77, Krausz 93.)
Dorog – Vác 0-0
Később:
17:00: Ajka – Vasas FC
17:00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Gyirmót
18:00: ETO FC Győr – BFC Siófok
Az NB II állása:

Átigazolások
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Légiósok
Magyarországra igazolna
Nemrég magyar állampolgár lett, és szívesen igazolna hazánkba a francia ötödosztályú Nimes B-ben védő Axel Kedvesi, aki kiskora óta Franciaországban él. (RiaFoci)
NB III
Milovanovic az edző
Az elmúlt években Lipcsei Péter segítőjeként a Soroksárnál dolgozott Dejan Milovanovic mentheti meg az NB III-as Pénzügyőrt a kieséstől.