Fotó: www.mtkbudapest.hu
MTK

NB II: Az élvonalból igazolt korábbi U-válogatott támadót az éllovas – hivatalos

A legutóbb a DVTK színeiben az NB I-ben szereplő Prosser Dániel a másodosztályban folytatja pályafutását.
Nyikes Zoltán 2020. január 7., kedd 12:00
Fotó: www.mtkbudapest.hu
A legutóbb a DVTK színeiben az NB I-ben szereplő Prosser Dániel a másodosztályban folytatja pályafutását.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. január 7., kedd 12:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bíró Bence után újabb támadóval erősített az MTK Budapest, miután kedd délelőtt hivatalossá vált, hogy Prosser Dániel is kék-fehérben folytatja. A 25 éves támadó legutóbb a DVTK csapatában szerepelt, 16 alkalommal lépett pályára az élvonalban és háromszor a Magyar Kupában – írja az mtkbudapest.hu.

Prosser legutóbb U21-es szinten képviselte hazánkat, kilenc mérkőzésen hatszor volt eredményes. A szélső az élvonalban a 2013-ban szezonban mutatkozott be, összesen 104 elsőosztályú mérkőzéssel rendelkezik, ezeken 13 alkalommal volt eredményes.

– Prosser Dánielt már régebben is szerettük volna a csapatban tudni. Örülünk, hogy most sikerült átigazolni. A magyar mezőny egyik leggyorsabb és legjobban cselező játékosa. Bízunk a képességeiben és ezt az MTK-szurkolóknak is bizonyítani fogja – nyilatkozta a friss szerzeményről Polyák Balázs sportigazgató.

Az NB II-es éllovas új igazolása tagja a Törökországba utazó keretnek.

Átigazolások
Vasas
Mezei befuthat
A Csakfoci úgy tudja, a Vasas szerződtetheti a Topolya 25 éves magyar középpályását, Mezei Szabolcsot.
Újpest
Markgráf ára
A dán Tipsbladet szerint "akciós áron", 1,5 millió euróért igazolja át a Köbenhavn a futballistát, aki így egyetlen újpesti összecsapás után vált klubot.
ETO
Juárez Vitálisról
Efraín Juárez szerint kizárólag szakmai döntés volt Vitális Milán mellőzése, ugyanakkor burkoltan arra is utalt, hogy a válogatott középpályás már a távozását készíti elő.
Tovább az összes átigazoláshoz