MTK

Eldőlt: Újra NB I-es csapat lett a 23-szoros bajnok MTK - NB II-es eredmények és tabella

Ez történt vasárnap a másodosztályban.
Dudás Gábor 2018. április 29., vasárnap 21:10
Szerző: Dudás Gábor 2018. április 29., vasárnap 21:10

TABELLA: Az NB II állása itt!

Már a 14. percben vezetést szerezhetett volna az MTK, de Lencse 11-esét ekkor még védeni tudta Rusák. Bő tíz perccel később viszont jött a hazai gól, a gólkirály-jelölt Lencse előkészítőként járult hozzá Kulcsár Tamás találatához a 25. minutumban.

Az első félidőt Nagy Patrik kapufája zárta.

A második játékrész eleje megint az MTK-é volt, Lencsének és Kulcsárnak is volt ziccere a 2-0-hoz, majd a 67. percben a Gyirmót már a második kapufáját lőtte Kiss Máté révén. A végén megint Lencse, valamint Bori járt közel a hazai gólhoz, de ezek a helyzetek is kimaradtak, ezzel együtt a kékek 1-0-ra győztek és ezzel eldőlt, hogy már biztosan visszajutnak az NB I-be.

A fővárosiak előnye hat fordulóval az idény vége előtt húsz pont a harmadik helyezett Békéscsabával szemben, vagyis a további eredményektől függetlenül biztosan az első két hely valamelyikén végeznek.

Merkantil Bank NB II, 32. forduló:

MTK – Gyirmót (Kulcsár T. 25.)

Kisvárda – Nyíregyháza 2-2

A délutáni meccsekről bővebben itt!

ETO FC Győr – Soroksár 2-0 (Magasföldi 77., 85.)

ZTE – Dorog 2-1 (Króner 4., Vernes 49., ill. Bora 78.)

Siófok – Budaörs 2-1 (Elek B. 47., Vólent 52., ill. Czvitkovics 3. – 11-esből)

Csákvár – Budafok 1-3 (Galambos 73. – 11-esből, ill. Kokenszky 29., 32., 44)

Békéscsaba – Vác 1-0 (Urbin 65.)

Cegléd – Szolnok 3-0 (Szilágyi P. 24., Damásdi 30., 61.) – piros lap: (Szolnok, 32.)

Sopron – Szeged 2-2 (Horváth P. 71., Batizi-Pócsi 72., ill. Zivanovic 29., Szabó P. 48.)

Mosonmagyaróvár – Kazincbarcika 0-0

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.