Vankó Imre (Budaörs) és Adorján Krisztián (Budafok) is gyönyörű találatot szerzett a hétvégén.
Nem akármilyen gólokat hozott a Budaörs és a Budafok vasárnapi, NB II-es bajnokija. A találkozó legkülönlegesebb találatát kétségtelenül a hazaiak játékosa, Vankó Imre szerezte, aki közvetlenül szögletből talált az ellenfél kapujába, ezzel egyenlített csapata.
Szépségében azonban talán ezt is felülmúlta a Budafok első gólja, amelynél a korábban a Liverpoolt, a Groningent és a Novarát is megjárt Adorján Krisztián lőtt bődületes erővel és pontossággal a kapuba.
A vége egyébként 3-1-es budaörsi siker lett.
A szögletgól
Adorján bombagólja
Átigazolások
Újpest
Dárdai kérte az új igazolást
Az Újpest újabb téli erősítése a Bundesligából érkezhet, a lila-fehérek állítólag megszerezték a Frankfurt 19 éves középpályását, Fenyő Noah-t, aki kölcsönben érkezik az NB I-be.
Újpest
Olaszországba igazolt a védő
Az Újpest portugál balhátvédje, Tiago Goncalves a Serie B-s Mantovában futballozik az idény hátralévő részében.
Fradi
Kovacevic is befutott
Az FTC bejelentette, hogy szerződtette a Celje horvát csatárát, Franko Kovacevicet.