Leigazolta egy magyar csapat Rudolf Gergelyt

3 éves szerződést kötöttek a magyar válogatott csatárral, akit márciusban tett ki a Videoton.
Dudás Gábor 2016. június 30., csütörtök 13:34
3 éves szerződést kötöttek a magyar válogatott csatárral, akit márciusban tett ki a Videoton.
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 30., csütörtök 13:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 28-szoros válogatott támadóval – aki tíz gólt lőtt a nemzeti csapatban – régóta tárgyalt a Szpari vezetése, ma pedig aláírták a felek a szerződést – számolt be a nyiregyhazaspartacus.hu.

Rudolf Gergely Nyíregyházán született, de már nagyon fiatalon Franciaországba szerződött, és az FC Nancy labdarúgója lett. Visszatérve Magyarországra a Debrecennel ért el sikereket, 52 meccsen 26 gólt lőtt. Jó teljesítményére az olasz Genoa is felfigyelt, így 2010-ben bemutatkozhatott Olaszországban, ahol később a Bari játékosa lett, majd a görög Panathinaikosz igazolta le.

Itthon szerepelt a Diósgyőrben, a Győri ETO-ban és legutóbb pedig a Videotonban, márciusban azonban közölték vele, hogy nem látogathatja sem az első, sem a második csapat edzéseit, majd később szerződést is bontottak vele.

Átigazolások
DVSC: Első nyári szerzemény
Blaz Boskovic
A DVSC három évre szerződtette Blaz Boskovicot, aki legutóbb a horvát NK Lokomotiva Zagreb játékosa volt.
Nem lesz szövetségi kapitány
Bernd Storck
Bernd Storck helyett egy váratlan jelöltet neveztek ki bangladesi válogatott élére.
Újabb kérő
Sallai Roland
Török sajtóhírek szerint a Premier League-be feljutó Hull City szeretné megszerezni Sallai Rolandot.
Tovább az összes átigazoláshoz