Koronavírus-gyanús eset az NB II-es klubnál - karanténban a csapat

Karanténban az NB II-es klub játékosai. Elmarad a csapat pénteki edzőmérkőzése.
Privacsek András 2020. szeptember 3., csütörtök 16:29
Karanténban az NB II-es klub játékosai. Elmarad a csapat pénteki edzőmérkőzése.
Szerző: Privacsek András 2020. szeptember 3., csütörtök 16:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Eredetileg pénteken 11 órakor zárt kapus felkészülési mérkőzésen lépett volna pályára a Csákvár Székesfehérvárott. A csapat keretében azonban Covid-gyanús eset jelentkezett, emiatt a teljes játékosállományt, szakmai stábot, kisegítő személyzetet tesztelték. Amíg nem lesz meg a tesztek hivatalos eredménye önkéntes karantént rendelt el klubvezetés, így kénytelenek volta lemondani a pénteki találkozót - olvasható az aqvitalfc.hu oldalon.

Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Tovább az összes átigazoláshoz