Koronavírus: Fizetésükkel segítenek az NB II-es csapat játékosai, edzői és vezetői

Összefogtak a Budaörs csapatánál és komoly felajánlást tettek a nehéz helyzetben lévő helyi önkormányzat felé.
Dudás Gábor 2020. április 10., péntek 9:50
Összefogtak a Budaörs csapatánál és komoly felajánlást tettek a nehéz helyzetben lévő helyi önkormányzat felé.
Szerző: Dudás Gábor 2020. április 10., péntek 9:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Példás összefogást hajtott végre a budaörsi labdarúgóklub a koronavírus-járvány és gazdasági válság idején:

a klubvezetés, a szakmai stáb, illetve a felnőtt csapat játékosai közösen döntöttek úgy, hogy fizetésük egy részét a nehéz helyzetben lévő budaörsi önkormányzatnak ajánlják fel.

"Klubunk tisztában van azzal, hogy sokan kerültek nehéz helyzetbe a koronavírus-járvány miatt, ezért lehetőségeihez mérten igyekszik felelősséget vállalni a környezetéért, és kivenni részét a segítségnyújtásból.

Éppen ezért mindenkit arra buzdítunk, hogy aki csak teheti, cselekedjen hasonlóan!" - olvasható a klub közleményében.

A Budaörs 26 meccsen szerzett 34 pontjával a 11. helyen várja a Merkantil Bank NB II idényének remélt folytatását.

Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz