Bejelentette új edzőjét az NB II-es Nyíregyháza.
Ma délelőtt közös megegyezéssel szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus Mátyus János vezetőedzővel és Balogh László másodedzővel.
Kiderült az is, ki veszi át a szakmai munka irányítását. Véber Györggyel szóban mindenben megállapodott a Spartacus, és az új vezetőedző kedden már csatlakozik a Kozármisleny elleni találkozóra utazó csapathoz.
A tervek szerint csütörtökön szentesítik írásban is a szerződést, és ekkor tartja Véber György az első edzését Nyíregyházán. A trénerrel fél plusz egy évre szóló kontraktust köt a klub - számolt be róla a nyíregyháziak honlapja.
Mátyus: „Én mondtam le, de úgyis kirúgtak volna” - interjú
Átigazolások
ZTE/Újpest
Szendrei ajánlatai
A ZTE-s Szendrei Norbertért a BL-be jutott azeri Sabah is bejelentkezett, de a játékos így is az Újpest ajánlatát fogadta el. Csütörtökön vehet részt az orvosin. (Nemzeti Sport)
ETO
Középpályás érkezett
Az ETO bejelentette, hogy leigazolta a Bödő Efraimot a Csíkszereda csapatától.
Kozármisleny
Új vezetőedző
A Kozármisleny bejelentette Márton Gábor érkezését a vezetőedzői pozícióba.