Kettőt rúgott az NB II-es csatár, de az elsőre nem emlékszik

Furcsa mérkőzése volt a Kozármisleny játékosának a ZTE ellen.
Budai László 2016. december 7., szerda 15:19
Furcsa mérkőzése volt a Kozármisleny játékosának a ZTE ellen.
Szerző: Budai László 2016. december 7., szerda 15:19
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Kemény Tamás két gólt lőtt csereként beállva a Kozármislenyben, amivel csapata meg is verte a ZTE-t. Hét nyeretlen mérkőzés után az NB II-ben óriási szüksége volt erre az együttesnek, de a fiatal támadónak is - írja a bama.hu.

– Az első gólomra nem emlékeztem a lefújás után, akkora feszültség szabadult fel bennem a győzelem és a duplám miatt – nyilatkozta lapnak a támadó, majd mosolyogva tette hozzá, jókor volt jó helyen. – Persze nem csak ennyiről van szó, rengeteg munka van ebben. Rengeteget dolgozok, különedzéseket is végzek, és mentálisan is igyekszem magamat rendbe tenni. Inspirálnak azok az emberek, akik a háttérben dolgoznak, hogy minél boldogabb ember és sikeres játékos lehessek.

 
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz