Furcsa mérkőzése volt a Kozármisleny játékosának a ZTE ellen.
Kemény Tamás két gólt lőtt csereként beállva a Kozármislenyben, amivel csapata meg is verte a ZTE-t. Hét nyeretlen mérkőzés után az NB II-ben óriási szüksége volt erre az együttesnek, de a fiatal támadónak is - írja a bama.hu.
– Az első gólomra nem emlékeztem a lefújás után, akkora feszültség szabadult fel bennem a győzelem és a duplám miatt – nyilatkozta lapnak a támadó, majd mosolyogva tette hozzá, jókor volt jó helyen. – Persze nem csak ennyiről van szó, rengeteg munka van ebben. Rengeteget dolgozok, különedzéseket is végzek, és mentálisan is igyekszem magamat rendbe tenni. Inspirálnak azok az emberek, akik a háttérben dolgoznak, hogy minél boldogabb ember és sikeres játékos lehessek.
Átigazolások
Kispest-Honvéd
Spanyol középpályás
Asier García személyében 20 esztendős spanyol középpályás erősített a Kispest-Honvéd.
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.