Két NB II-es edzőt összesen 8 meccsre tiltott el az MLSZ

Várhidi Pétert és Szijjártó Istvánt nagyon megbüntette az MLSZ.
Privacsek András 2018. március 29., csütörtök 20:31
Várhidi Pétert és Szijjártó Istvánt nagyon megbüntette az MLSZ.
Szerző: Privacsek András 2018. március 29., csütörtök 20:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága március 29-i ülésén az alábbi határozatot hozta.

- Szijjártó István vezetőedző (Csákvár), mert az ellenfél játékosával szemben sértő kifejezést használt és fenyegetően lépett fel vele szemben a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 3, Várhidi Péter vezetőedző (Mosonmagyaróvár), mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott és két alkalommal is a játékvezető személyére sértő kifejezést használt a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 5 soron következő NB II-es bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott - írja az mlsz.hu.

Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz