Stadionavató nemzetközi futballmeccsre készülnek Balmazújvárosban: mint az hétfőn kiderült, Balogh Norbert együttese, az olasz élvonalbeli Palermo látogat a Hajdúságba.
A Balmazújváros a Palermóval csap össze az NB II-es csapat stadionavató mérkőzésén - írja a Hajdú Press. A szicíliai klub július 22-én, péntek 18.30 órakor küzd meg Feczkó Tamás együttesével a felújított balmazújvárosi Városi Stadionban. A mérkőzésre egységesen 4000 forintért lehet jegyet váltani, a meccs szünetében egy autót sorsolnak ki a szervezők.
A felújított balmazújvárosi stadionban 2435 fedett ülőhelyet alakítottak ki, igazi ékszerdoboz lett.
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.