Felkészülés: Élvonalbeli csapat elleni győzelemmel rajtolt az NB I-es újonc

A horvát bajnokság 7. helyén végző Slaven Belupo ellen kezdte meg a felkészülést a Kaposvár pénteken délután.
Csakfoci Admin 2019. június 28., péntek 21:39
Szerző: Csakfoci Admin 2019. június 28., péntek 21:39

A hazai pályán játszó magyar csapat - az nk-slaven-belupo.hr beszámolója szerint - már a 7. percben komoly lehetőséghez jutott egy szabálytalanság után, Nagy Richárd értékesítette is a Rákóczi számára megítélt büntetőt (1-0). A 31. percben tudtak kiegyenlíteni a vendégek: egy szöglet után Bogojevic maradt szabadon, és lőtt laposan a kapuba (1-1).

A szünetben mindkét vezetőedző sorcseréhez folyamodott. A második játékrészben inkább a vendégek domináltak, ám egy szép Szabó Alex-bólintás eldöntötte a meccset a 85. percben (2-1).

Kaposvár - Slaven Belupo 2-1 (Nagy R. 7. - büntetőből, Szabó 85. ill. Bogojevic 31.)

1. félidő: Pogacsics – Vachtler, Ur, Hegedűs, Hadaró – Szakály, Nagy T. – Nagy K., Bíró, Nagy R. – Ádám

2. félidő: Slakta, Godzsajev, Artur, Szabó A., Rajczi, Beliczky, Borbély, Tóth, Orsós, Andrej, Lakatos