Fotó: www.haladas.hu
A Haladás-szurkolókkal jó viszonyt ápoló Honvéd-drukkerek egy molinóval üzentek a csapatnak.
A Szombathelyi Haladás és a Budapest Honvéd-szurkolóinak barátsága immár évtizedekre nyúlik vissza. A kispesti drukkerek az utolsó, MTK elleni bajnokijukon az alábbi molinót feszítették ki - miközben a Halit éltető rigmusokat skandáltak - írja a haladas.hu.

Olvastad már?
Itt a vége: Király Gábor bejelentette a visszavonulását
A Haladás rutinos kapusa, Király Gábor a saját honlapján jelentette be, hogy befejezi a profi labdarúgást.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.