A Lazio-csatár is betalált a Hali edzőmeccsén

A szombathelyiek 4-0-ra verték a Sopront.
Budai László 2017. július 7., péntek 13:37
Szerző: Budai László 2017. július 7., péntek 13:37

A Haladás a Sopron ellen játszott ma délelőtt felkészülési mérkőzést. A 6. percben Medgyes kapott labdát a baloldalon, kicsit beljebb tolta a játékszert, és a büntetőterület sarkáról óriási gólt ragasztott a bal fölső sarokba - írja a haladasfc.nyugat.hu. A labda a felső kapufa lapjáról vágódott a hálóba (1-0). Pár perccel később Kovács Lórántot buktatták a büntetőterületen belül, a megítélt büntetőt Rácz a jobb sarokba lőtte (2-0).

A szünet után valamivel kiegyenlítettebbé vált a játék, ám a hajrában újabb gólokat ért el a Haladás. A 84. percben Petró ugratta ki Bamgboyét, akinek az alapvonalról visszagurított labdáját a próbajátékon lévő Lazio-csatár, Rizzi ballal a jobb felsőbe pörgette (3-0). Az utolsó minutumban pedig Maika gurított vissza jó ütemben Petró elé, aki 10 méterről a bal alsóba belsőzött (4-0).