Kulcsjátékosok hiánya okoz fejtörést Hippnek

A Haladás hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint Myke Ramos és Tóth Máté játékára sérülés miatt nem számíthat Michal Hipp vezetőedző a DVTK ellen.
Csakfoci Admin 2018. április 6., péntek 19:42
A Haladás hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint Myke Ramos és Tóth Máté játékára sérülés miatt nem számíthat Michal Hipp vezetőedző a DVTK ellen.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. április 6., péntek 19:42

Az NB I 25. fordulójában a hetedik helyezett Diósgyőr hazai pályán fogadja a kiesés elől menekülő Haladást. A szombaton esedékes találkozón a szombathelyieknél két kulcsjátékos sérülés miatt nem játszhat. Jó hír viszont, hogy Halmosi Péter visszatér az egymeccses eltiltásából.

Edzéseken rengeteget gyakoroljuk a kapu előtti játékot, remélem a befektetett munka a bajnokikon is gyümölcsözik. Nagyon fontos mérkőzés előtt állunk az egyik legjobb fizikai állapotban lévő csapat ellen. Úgy érzem játékunkra eddig nem lehetett különösebb panasz, nagyon remélem, hogy a jó teljesítmény eredményességgel is párosul. Myke Ramos és Tóth Máté combizomsérülés miatt hiányzik, Halmosi Péter viszont letöltötte eltiltását, ismét számíthatok rá. – mondta a klubhonlapnak Hipp.

Átigazolások
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.
ZTE
Hosszabbított a kapusedző
A ZTE meghosszabbította Safet Jahic kapusedző szerződését, amely immár 2030-ig szól.
Újpest
Kölcsönben a kapus
Az Újpest az NB III-as Tiszafüredi VSE csapatának adta kölcsön 19 éves kapusát, Svékus Olivért, aki ősszel a Videoton FC Fehérvár játékos volt.
Tovább az összes átigazoláshoz