Hihetetlen jelenet: A lecserélt Halmosi a kispadot rugdosta, kiállították - videó

A kispadon töltötte ki mérgét - megrugdosta az ülőalkalmatosságot - a már lecserélt Haladás-ikon, Halmosi Péter a Honvéd elleni bajnokin.
Dudás Gábor 2018. március 18., vasárnap 18:45
A kispadon töltötte ki mérgét - megrugdosta az ülőalkalmatosságot - a már lecserélt Haladás-ikon, Halmosi Péter a Honvéd elleni bajnokin.
Szerző: Dudás Gábor 2018. március 18., vasárnap 18:45

A középpályás Németh Márió kapufájánál akadt ki, de akciója a bírónak is feltűnt. Miután a korábbi magyar válogatott játékosnak már volt egy sárgája, Iványi Zoltán játékvezető a piros lapot mutatta fel a kispadon ekkor már ülő Halmosi Péternek, akik nehezen viselte az ítéletet.

A futballista így már csak az öltözőben lehetett a hajrában, amelynek végén a győztes találatot jegyezte a Honvéd (és a csereként beállt Danilo), beállítva a 2-1-es végeredményt.

Halmosi egyébként a jelenleg aktív NB I-es játékosok közül a legtöbb piros lapot kapta pályafutása során - derült ki az M4 Sport statisztikájából.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Saldanha távozott
Megerősítést nyert, amit korábban a Csakfoci előre jelzett: Matheus Saldanha az Al-Wasl együtteséhez szerződött.
ZTE
Németh Ervin
A Zalaegerszeg kapusa, Németh Ervin egy évre kölcsönben a Lendva csapatához került.
Kazincbarcika
Könyves Norbert
A Csakfoci információi szerint Könyves Norbert lehet a Kolorcity Kazincbarcika új igazolása.
Tovább az összes átigazoláshoz