A Szombathelyi Haladás rövid közleményben tájékoztatta a közvéleményt, hogy jogszerű volt a csapatbusz eladása.
Az előző napokban több sajtóorgánum is megírta, hogy a Szombathelyi Haladás eladta a TAO-támogatásból vett csapatbuszát. A kérdéses ügylettel kapcsolatban időközben az ugytudjuk.hu a Magyar Labdarúgó Szövetséget is megkereste, amely rövid válaszban tájékoztatta a portált.
- Kérdésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy vizsgálat folyik az ügyben, és annak lezárásáig nem kívánunk nyilatkozni - olvasható az MLSZ válasza.
Szerdán kora délután a klub, hivatalos honlapján reagált a médiában megjelent, buszeladással kapcsolatos hírre.
A Szombathelyi Haladás a jogszabályok alapján teljesen jogszerűen értékesítette a buszt. A befolyt összeget munkabér kifizetésére fordította
- szól a vasiak rövid közleménye.
Átigazolások
Békéscsaba
Márkus távozik
Az NB II-es Békéscsaba közös megegyezéssel szerződést bontott Márkus Attilával, aki 2024 nyara óta 12 meccsen lépett pályára.
Fradi
Tóth a Newcastle-nek is kell
A Chronicle Live úgy tudja, a Newcastle is élénken figyeli Tóth Alexet, aki tökéletesen beleillene a klub profiljába.
Újpest
Mudražija lehet a megmentő?
A tavaly remek idényt produkáló, de a Dinamóba szerződése óta csak a kispadon ücsörgő Robert Mudražijával hozták szóba a lilákat Horvátországban.