NB II: Szécsi-duplával és győzelemmel nyitotta az évet a Loki - eredmények, tabella

A listavezető DVSC hátrányból fordítva, Szécsi Márk duplájával győzte le a Siófokot első 2021-es bajnokiján. A Gyirmót Szombathelyen nyert rangadót, a Kazincbarcika–Kaposvár találkozón viszont nem esett gól, volt viszont két kiállítás is. Az ETO FC Győr a góllövőlista élén álló Priskin Tamás duplájával legyőzte otthon (2-1) a Pécset.
Dudás Gábor 2021. január 31., vasárnap 19:00
A listavezető DVSC hátrányból fordítva, Szécsi Márk duplájával győzte le a Siófokot első 2021-es bajnokiján. A Gyirmót Szombathelyen nyert rangadót, a Kazincbarcika–Kaposvár találkozón viszont nem esett gól, volt viszont két kiállítás is. Az ETO FC Győr a góllövőlista élén álló Priskin Tamás duplájával legyőzte otthon (2-1) a Pécset.
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 31., vasárnap 19:00
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Tovább az összes átigazoláshoz