Az ismét éllovas DVSC 3-0-ra verte a vendég Dorogot a Merkanti Bank NB II 12. fordulójának utolsó vasárnapi meccsén. A 30. születésnapját ünneplő Bódi Ádám két gólt szerzett, Dzsudzsák Balázs pedig először volt kezdő a bajnokságban, mióta visszatért Debrecenbe.
Merkantil Bank NB II, 12. forduló:
DVSC – Dorog 3-0 (Bódi 22., 81., Pintér Á. 86.)
https://www.facebook.com/392016870930528/videos/266986864630835
https://www.facebook.com/392016870930528/videos/662804434433275
Korábban:
Olvastad már?
NB II: A Békéscsaba öt, a Vasas négy gólig jutott - eredmények, tabella
A Békéscsaba kétszer is vesztésre állt Csákváron, de végül öt gólt szerezve verte meg a még mindig nyeretlen sereghajtót a dobogós helyét őrző viharsarki gárda. A Vasas a szintén kiesőhelyen álló DEAC magabiztos legyőzésével lépett fel a középmezőnybe.
Elolvasom
Az NB II állása:

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.