NB II: Dzsudzsák már kezdett a Lokiban, visszavették az első helyet - videó, tabella

Az ismét éllovas DVSC 3-0-ra verte a vendég Dorogot a Merkanti Bank NB II 12. fordulójának utolsó vasárnapi meccsén. A 30. születésnapját ünneplő Bódi Ádám két gólt szerzett, Dzsudzsák Balázs pedig először volt kezdő a bajnokságban, mióta visszatért Debrecenbe.
Dudás Gábor 2020. október 18., vasárnap 22:42
Az ismét éllovas DVSC 3-0-ra verte a vendég Dorogot a Merkanti Bank NB II 12. fordulójának utolsó vasárnapi meccsén. A 30. születésnapját ünneplő Bódi Ádám két gólt szerzett, Dzsudzsák Balázs pedig először volt kezdő a bajnokságban, mióta visszatért Debrecenbe.
Szerző: Dudás Gábor 2020. október 18., vasárnap 22:42
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz