NB I-es csapat vinné a DVSC magyar válogatott szélsőjét

Magyarországon belül válthat klubot a hajdúsági együttes alapembere.
Nyikes Zoltán 2020. július 11., szombat 16:26
Magyarországon belül válthat klubot a hajdúsági együttes alapembere.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. július 11., szombat 16:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 2017/18-as NB I-es idényben a Vasas elleni győztes találkozón debütált az élvonalban a Debreceni VSC saját nevelésű szélsője, Varga Kevin, aki azóta alapembere a hajdúsági együttesnek, sőt Georges Leekens szövetségi kapitány irányítása alatt a felnőtt válogatottban is bemutatkozhatott az Ausztrália elleni felkészülési mérkőzésen.

A 24 éves játékos az előző NB I-es kiírásban is a DVSC egyik húzóembere volt, ám a 4 gólja és a 11 gólpassza is kevés volt ahhoz, hogy bennmaradjon a Loki.

A csakfoci.hu információi szerint azonban könnyen elképzelhető, hogy Varga Kevin marad az élvonalban, miután egy NB I-es csapat érdeklődik iránta.

A mindkét oldalon bevethető szélső szerződése 2021. december 31-ig él a DVSC-nél, így távozása esetén átigazolási díj ellenében válthat klubot.

TOVÁBBI EXKLUZÍV HÍREKÉRT KÖVESD A CSAKFOCI.HU-T A FACEBOOKON IS:

Átigazolások
Lőw Zsolt
Német válogatott
Jürgen Klopp válthatja Julian Nagelsmannt a német válogatott kispadján. Bár felmerült, hogy Klopp Lőw Zsoltot is szeretné a stábjába, a Bild úgy értesült, a magyar szakember maradna a Red Bull futballhálózatánál.
Ex-NB I
Drazic Romániában
Romániába szerződhet Stefan Drazic, miután a CFR Cluj nagyon közel áll a megszerzéséhez. A 33 éves szerb csatár legjobb időszakát Mezőkövesden produkálta, ahol 145 meccsen 49 gól és 16 assziszt volt a mérlege.
Nyíregyháza
2-3 igazolás kell még
"Csatárposzton erősítenünk kell, két-három játékos kell még, hogy kész legyen a csapatunk"jelentette ki az NB I-es rajtra készülő Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás.  
Tovább az összes átigazoláshoz