Az NB I-es feljutásért hajtó és jelenleg NB II-es éllovas DVSC a csakfoci.hu információi szerint Ugrai Rolanddal erősíthet a bajnoki idény hajrájára.
A hétvégén ugyan újra az élre állt a másodosztályban a DVSC, de az utóbbi fordulókban nem volt túl meggyőző a támadójátéka. Úgy tudjuk, Ugrai Rolanddal erősítene előrejátékán a Loki, amely már közel áll a megegyezéshez az 5-szörös magyar válogatott játékossal.
Akiért fizetni sem kellene: Ugrai 2020 decemberében, közös megegyezéssel bontott szerződést a Honvéddal, azóta nincs csapata.
A korábban a Haladásnál, a Ferencvárosnál, Diósgyőrben és Görögországban is megfordult, 28 éves csatár így az átigazolási időszak lejártával is aláírhat Debrecenben.
TOVÁBBI EXKLUZÍV HÍREKÉRT KÖVESD A CSAKFOCI.HU-T A FACEBOOKON IS:
Átigazolások
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.