Hivatalosan megerősítve: A DVSC szerződtette az "óriásölő" szélsőt

A csakfoci.hu elsőként közölt hírének megfelelően a DVSC négy évre leigazolta a Csíkszereda 22 éves játékosát, Györgyi Arthurt.
Csakfoci Admin 2019. június 24., hétfő 12:59
A csakfoci.hu elsőként közölt hírének megfelelően a DVSC négy évre leigazolta a Csíkszereda 22 éves játékosát, Györgyi Arthurt.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. június 24., hétfő 12:59
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Dinamo Bukarestet a Román Kupából kiejtő Csíkszereda egyik alapemberével erősített a DVSC: ahogy arról a csakfoci.hu elsőként beszámolt vasárnap, Györgyi Arthur négy évre aláírt a hajdúsági klubhoz.

A hírt hétfőn kora délután az Európa Liga-selejtezőjében is induló együttes hivatalos honlapján jelentette be.

Györgyi az előző idényben alapembere volt a román másodosztályba feljutott Csíkszeredának, amelynek színeiben 78 tétmeccsen 26 gólt és 57 gólpassz jegyzett.

A 22 éves, Szovátán született szélsőt az erdélyi RiotingFootball portál villámléptű és technikás szélsőként jellemezte.

Olvastad már?
NB I: "Óriásölő" szélsővel erősíthet a Loki – eddig írhat alá
Értesüléseink szerint a Dinamo Bukarestet a Román Kupából kiejtő Csíkszereda egyik alapemberével erősíthetnek a hajdúságiak.
Elolvasom
Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz