DVSC: Műtéten esett át a csapatkapitány - heteket hagy ki

Bokaműtéten esett át a DVSC csapatkapitánya, Tőzsér Dániel.
Csakfoci Admin 2020. január 20., hétfő 17:18
Bokaműtéten esett át a DVSC csapatkapitánya, Tőzsér Dániel.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 20., hétfő 17:18

Az NB I-ben nyolcadik helyen álló DVSC közleményben jelezte, kés alá feküdt hétfő délelőtt Tőzsér Dániel, miután a Nyíregyháza elleni felkészülési mérkőzésen bokasérülést szenvedett.

A sikeres beavatkozást követően pedig előreláthatólag három hét pihenő vár rá, ezt követően kezdheti el az edzéseket.

Négyen is maródik

Tomas Kosicky az egyik múlt heti edzésen szenvedett ujjsérülést, de szerencsére már nem érez fájdalmat és a hétfő délutáni tréningen ismét a többiekkel készült.

Belényesi Csabával és Haruna Garbával Dankó Mihály rehabilitációs edző foglalkozott, de ők hamarosan csatlakoznak a társakhoz, míg Bereczki Dánielre kedden újabb vizsgálat vár.

Olvastad már?
Felkészülés: Hátrányból fordítva kiütötte román ellenfelét a DVSC - videó
A Loki sima győzelmet aratott szombati első, Kolozsvár elleni felkészülési mérkőzésén.
Elolvasom
Átigazolások
Liverpool/Real Madrid
Szoboszlait nem engednék
A Team Talk szerint ha a Real Madrid be is jelentkezne Szoboszlai Dominikért, a Liverpool biztos, hogy nem engedné el egyik legjobbját.
ZTE
Újabb kiszemelt?
Az osztrák LASK amatőrcsapatánál szereplő, a harmadik vonalban 15 bajnokin 11 gólt és 7 gólpasszt jegyző Queyrell Tchicamboud edzett együtt a csapattal szerdán. (NSO)
Fradi
Keane még mindig képben
Gera Zoltán ex-csapattársa, a korábban a Tottenhamet is erősített Bobby Zamora kardoskodott Robbie Keane hosszú távú kinevezése mellett.
Tovább az összes átigazoláshoz