Dupla meccset játszik egymással két NB I-es csapat

Az élvonalbeli együttesek edzőmérkőzésekkel készülnek a május 30-i folytatásra.
Privacsek András 2020. május 13., szerda 22:44
Az élvonalbeli együttesek edzőmérkőzésekkel készülnek a május 30-i folytatásra.
Szerző: Privacsek András 2020. május 13., szerda 22:44

A Kisvárda és a Debrecen mindjárt kettőt is fog játszani egymás ellen. A két csapat abban egyezett meg, hogy két-két különböző összetételű tizenegy lép majd pályára az egymást követő összecsapásokon. A szombati mérkőzések helyszíne a Várkerti Stadion lesz, természetesen zárt kapuk mellett.

Az első mérkőzés 11, a második 13 órakor kezdődik majd szigorú biztonsági és egészségügyi intézkedések mellett – írja a kisvardafc.hu.

Átigazolások
Békéscsaba
Márkus távozik
Az NB II-es Békéscsaba közös megegyezéssel szerződést bontott Márkus Attilával, aki 2024 nyara óta 12 meccsen lépett pályára.
Fradi
Tóth a Newcastle-nek is kell
A Chronicle Live úgy tudja, a Newcastle is élénken figyeli Tóth Alexet, aki tökéletesen beleillene a klub profiljába.
Újpest
Mudražija lehet a megmentő?
A tavaly remek idényt produkáló, de a Dinamóba szerződése óta csak a kispadon ücsörgő Robert Mudražijával hozták szóba a lilákat Horvátországban.
Tovább az összes átigazoláshoz