A DVSC-től szezon közben távozó edző az NB II-ben kaphat munkát - sajtóhír

Akár már hétfőn be is jelenthetik új csapatánál Vitelki Zoltánt, aki az előző NB I-es idényben tizenkét bajnokin irányította a Lokit.
Nyikes Zoltán 2020. július 20., hétfő 19:10
Akár már hétfőn be is jelenthetik új csapatánál Vitelki Zoltánt, aki az előző NB I-es idényben tizenkét bajnokin irányította a Lokit.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. július 20., hétfő 19:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, az NB I előző idényének 27. játéknapja után távozott Debrecenből Vitelki Zoltán vezetőedző, aki a Kaposvár elleni hazai 1-1 alkalmával ült utoljára a kispadon.

Az Észak-Magyarország úgy tudja, nem lenne meglepetés, ha a másodosztályú Kazincbarcika új trénere Vitelki lenne, aki korábban, 2017 júniusától 2018 áprilisáig már dolgozott a Vegyészvárosban. A 49 esztendős szakember barcikai szerepvállalását követően az NB II-es Budafoknál, aztán a Mezőkövesd Zsóry FC megyei I. osztályú tartalék gárdájánál is dolgozott.

A boon.hu-nak a KBSC sportigazgatója, Koszta Péter is nyilatkozott az edzőkérdéssel kapcsolatban.

– A klubvezetés az elmúlt nyolc napban több szóba jöhető szakvezetővel is tárgyalt, s úgy néz ki, hogy hétfőn be is jelentjük az új trénert, akivel nekivág a csapat a 2020/2021-es bajnokságnak – nyilatkozta Koszta.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz