Döntetlennel zárult az NB II fontos rangadója

A tavaly még NB I-es Gyirmót FC Győr hazai pályán 1-1-es döntetlenre végzett a Lipcsei Péter vezette Soroksárral az NB II 7. fordulójában.
Csakfoci Admin 2017. szeptember 1., péntek 19:59
Szerző: Csakfoci Admin 2017. szeptember 1., péntek 19:59

Az NB II 7. fordulójának nyitómérkőzésén a Gyirmót fogadta a Soroksárt. A hazaiak az elmúlt két fordulóban visszataláltak a győzelmek útjára, míg a vendégek négy veretlenül megvívott bajnokival a hátuk mögött érkeztek a Győr-Moson-Sopron megyei településre.

A vezetést a forduló előtt hatodik gyirmótiak szerezték meg, Szalánszki a 12. percben egy védő érintésével lőtt Kovács Dániel kapujának jobb alsó sarkába (1-0). A második félidőben büntetőből egyenlítettek a vendégek, a tizenegyest a sértett, Huszák lőtte magabiztosan a hálóba (1-1).

A hajrában még mindkét együttes megpróbálta megszerezni a három pontot, újabb gól azonban már nem született, így megosztoztak a pontokon a felek.

Gyirmót - Soroksár 1-1 (Szalánszki 12. ill. Huszák 76.)

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.