NB II: Megbotlott a Vasas, a Diósgyőr a sarkára lépett - eredmények, tabella

Meglepetésre pontokat bukott a Budaörs elleni hazai meccsén a listavezető Vasas, így az Ajkát legyőző DVTK egy pontra megközelítette az angyalföldieket. A Siófok zsinórban harmadik győzelmét aratta, a Dorog pedig Pécsen szerzett értékes győzelmet az NB II vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2021. november 28., vasárnap 18:58
Szerző: Dudás Gábor 2021. november 28., vasárnap 18:58

Merkantil Bank NB II, 18. forduló:

Vasas – Budaörs 1-1 (Pátkai 8., ill. Gyurácz 79.)

Diósgyőr – Ajka 2-0 (Horváth Z. 6., Könyves 31.)

Békéscsaba – Budafok 1-1 (Lukács R. 37., ill. Soltész 72.) - piros lap: Király P. (Békéscsaba, 79.)

PMFC – Dorog 1-2 (Károly 89., ill. Szabó L. 24., Oldal 70.)

Siófok – Szentlőrinc 1-0 (Horváth P. 28.)

Csákvár – Soroksár SC 4-3 (Torvund 21., Vaskó 26., Magyar 50., Takács T. 60., ill. Csernik 36., Korozmán 67., 81.)

NB II: A Szeged felugrott a dobogóra - eredmények
Három mérkőzés már befejeződött az NB II-ben.

Az NB II állása:

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.