Sokáig úgy tűnt, hiába a hétközi edzőváltás, a DVTK nem bír a Borsod megyei rangadón az NB II újoncával és meglepetéscsapatával, a Kazincbarcikával. A hajrában viszont Koman Vladimir eldöntötte a vasárnapi találkozót. Az ETO és a Gyirmót is győzni tudott, utóbbi fel is lépett a tabella második helyére.
Merkantil Bank NB II, 6. forduló:
Diósgyőr – Kazincbarcika 1-0 (Koman 84.)
ETO FC – Tiszakécske 2-0 (Papp M. 48., Kovács I. 80.)
Kozármisleny – Gyirmót 0-1 (Pethő 49.) - piros lap: Medgyes (Gyirmót, 89.)
Hétfőn:
20:00: Siófok – Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Korábban:
Olvastad már?
6-0: Erődemonstrációt tartott az MTK Németh triplájával - NB II-es eredmények
Kiütéses sikert aratott Mosonmagyaróváron a listavezető MTK Budapest, 6-0-s győzelmével megerősítve vezető helyét az NB II tabelláján. Németh Krisztián mesterhármasig jutott a mérkőzésen. Közben a többi öt, késő délutáni-kora esti meccsen csupa döntetlen született.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Új vezetőedző
A Békéscsaba bejelentette, hogy Kuznyecov Szergej fogja irányítani a csapatot a 2026/27-es idényben.
Mezőkövesd
Új középpályás érkezett
A Mezőkövesd bejelentette Hajdú Roland érkezését. A 24 éves labdarúgó a Budafoktól érkezik, a legutóbbi szezonban 30 mérkőzésen 6 gólt szerzett.
Ex-Fradi
Heister új csapata
Marcel Heister érkezését bejelentette a horvát élvonalbeli Osijek. A Ferencváros és a Videoton korábbi labdarúgója az elmúlt két idényt már Horvátországban töltötte.