A Diósgyőr hivatalos oldalán számolt be arról, hogy Sütő Szilárd vette át a Benczés Miklós távozását követően megüresedett akadémiai igazgatói pozíciót. Zsivoczky Gyula pedig utánpótlás szakmai igazgatóként folytatja.
A DVTK Labdarúgó Akadémia igazgatójaként Sütő Szilárd a DVTK saját utánpótlása mellett a klub szakmai felügyelete alatt működő diósgyőri Regionális Utánpótlás Központ és az alá tartozó öt alközpont – Salgótarján, Eger, Mezőkövesd, Sátoraljaújhely és a Sajóvölgye Focisuli – munkájáért felel – számolt be a dvtk.eu.
Korábbi utánpótlás szakmai igazgatói feladatát az UEFA Pro licences edzői végzettséggel rendelkező Zsivoczky Gyula veszi át, aki megtartja az élvonalban szereplő DVTK U17 irányítását is.
A klubhonlap hozzáteszi, az elmúlt időszakban megnövekedett feladatok gördülékenyebb ellátása érdekében Fogarasi Zoltán akadémia igazgató-helyettesként csatlakozik a vezetőséghez.
Átigazolások
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Szentlőrinc
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcsot Szentlőrincre adta kölcsön a Csíkszereda.
Mezőkövesd
Lőrinczy hosszabbított
2028-ig szerződését hosszabbított az NB II-ben szereplő Mezőkövesd Zsóry FC középpályása, Lőrinczy Attila.