Lélegzetelállító felvétel: így néz ki belülről a DVTK új stadionja drónfelvételen - videó

Egészen impozáns látványt nyújt a DVTK új stadionja belülről. Mi több, a legfrissebb drónnal készült felvételektől eláll az ember lélegzete.
Csakfoci Admin 2018. április 12., csütörtök 18:50
Egészen impozáns látványt nyújt a DVTK új stadionja belülről. Mi több, a legfrissebb drónnal készült felvételektől eláll az ember lélegzete.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. április 12., csütörtök 18:50

Mint ismeretes, a DVTK május 5-én játssza az új diósgyőri stadion nyitómeccsét. Az alkalomhoz illően, egy megyei rangadóval, a Mezőkövesd elleni mérkőzéssel nyit a DVTK új otthona, amely már várja a helyszínre kilátogató nézőket.

A DVTK összesen három meccset játszik tavasszal a saját stadionjában: május 19-én a Paksot fogadják, június 2-án a Videotont látják vendégül. Könnyen lehet az a forgatókönyv, hogy annak a mérkőzésnek még a bajnoki cím szempontjából is komoly jelentősége lehet.

Átigazolások
BVSC
Bontás, majd aláírás
A BVSC 29 éves középpályása, Szilágyi Máté szerződést bontott a zuglói klubbal, majd aláírt az NB III-as III. Kerülethez.
Ajka/Kozármisleny
Jelena váltott
A másodosztályban tizedik Ajka kölcsönvette a nyolcadik helyen álló Kozármisleny 28 éves csatárát, Jelena Richárdot.
Mezőkövesd/KTE
Igazolás a riválistól
A mezőkövesdiek a tavaszi szezonra kölcsönvették az NB II-es rivális Kecskemét 22 éves középpályását, Merényi Ádámot.
Tovább az összes átigazoláshoz