Horváth Ferenc egy rövid beszéddel mutatkozott be Miskolcon.
A DVTK edzőjének szavait többször is taps szakította meg, derül ki a Diósgyőr honlapján látható videós összefoglalóból. A szakember szavai a következők voltak:
„Nem vagyok megélhetési edző. Magyar vagyok, de nem vagyok megélhetési edző. Nem azért jöttem ide, hogy pénzt keressek, viszont ez egy nagyszerű feladat, komoly csapatot kell csinálni Diósgyőrben, meg kel erősíteni a csapatot, de számomra most ez Magyarország legjobb csapata."
„Nem ígérhetem, hogy megnyerjük a bajnokságot vagy az éremért fogunk játszani. De ahogy ma is láttátok, itt csontzene lesz, innen senki nem fog úgy hazamenni, hogy jól érezte itt magát. Aki innen pontot akar elvinni, annak az fájni fog. Ezt az egyet ígérhetem!" – fejezte be mondandóját Horváth Ferenc.
Átigazolások
ZTE
Csóka távozik
A Zalaegerszeg közös megegyezéssel szerződést bontott Csóka Dániellel. Bár a belső védő megállapodása 2027 nyaráig szólt volna, a döntés értelmében mostantól szabadon igazolhatóként válthat klubot.
AEK Athén
Marko Nikolic
A korábbi sajtóhíreknek megfelelően a Varga Barnabást is foglalkoztató AEK Athén két évvel, - 2029-ig - meghosszabbította Marko Nikolic szerződését.
Banská Bystrica
Szánthó és Polievka
Közös csapatban köthet ki Szánthó Regő és Róbert Polievka.