Furcsa piros lap Diósgyőrben: A kapus lefagyott, repült a karszalag - videó

Lipták Zoltán egy hónapos kihagyás után játszott ismét bajnokit, nem sikerült túl jól a visszatérése. A Diósgyőr zsinórban második meccsén kapott pirosat az első félidőben.
Dudás Gábor 2018. május 20., vasárnap 15:46
Szerző: Dudás Gábor 2018. május 20., vasárnap 15:46

Furcsa kiállítás volt a Diósgyőr hétvégi bajnokiján. A Paks támadója, Hahn János és a miskolci kapus, Ivan Rados ütközött a 16-oson kívül. A bíró lefújta az esetet, majd felmutatta a piros lapot. Sokan úgy hitték, Radosnak, még maga a kapus is láthatóan meglepődött az eseten.

Visszatérés után jött a piros

Utána azonban kiderült, hogy Lipták Zoltánnak kellett lemennie, ugyanis Szőts Gergely játékvezető úgy látta: a védő lökte Hahnt a kapusra. Lipták egyébként egy hónapos kihagyás után tért vissza, sérülés miatt nem játszhatott, nem sikerült túl jól a meccse.

Két meccs, két első félidős piros

Szintén érdekes, hogy a kiesés elől menekülő Diósgyőr zsinórban második bajnokiján kapott pirosat az első félidőben. Múlt héten Tamás Márknak kellett elhagynia a pályát, neki már a 16. másodpercben.

Más kérdés, hogy a Diósgyőr most így is nyert (1-0), és elkerült a kiesőhelyről.

Diósgyőr: 3 év, 3 ugyanolyan piros, a védő a korai kiállítások mestere - videók
Tamás Márk, a Diósgyőr játékosa az elmúlt három évben három ugyanolyan pirosat szedett össze. 24 évesen már "a legjobbak" között van a kiállítottak listáján.
Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.