A kamera előtt akadt ki a Diósgyőr edzője: "Hogy mit láttam? Amit ti a TV-ből!" - videó

A DVTK vezetőedzője, Feczkó Tamás rendkívül csalódottan és feldúltan nyilatkozott a Honvéd elleni, 4-2-re elveszített hazai NB I-es találkozó után.
Dudás Gábor 2020. szeptember 13., vasárnap 15:45
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 13., vasárnap 15:45

Feczkó Tamás egyrészt csapatát dicsérte, amely tíz és kilenc emberrel is a gólszerzésre koncentrált a szombati bajnokin (2-4), de eközben a kispestiek harmadik, leshelyzetből induló góljára is célzott nyilatkozatában.

Mindenki látta, hogy a harmadik gólon dőlt el a mérkőzés...hogy mit láttam a harmadik gólnál? Azt láttam a kispadról, amit ti a TV-ből!

A második félidőt végigtámadtuk, csak kontrái voltak az ellenfélnek, tíz emberrel lefociztuk őket. A végén kilenc emberrel is támadtunk, ennél többet nem tudunk csinálni. Amíg ilyen harmadik gólok vannak...láthatta mindenki, mentálisan mennyire erős a csapat, amely kétgólos hátrányból öt perc alatt fel tudott állni. Nagyon akartuk volna ezt a győzelmet Hegedűs Jani miatt is, ezúton is köszönöm a szurkolóknak a nevében is a biztatásukat és hogy külön megemlékeztek róla is.

Kevés az, ha csak mi akarunk és csak mi játszunk tisztán

- tette hozzá a tréner az M4 Sportnak.

Feczkó nyilatkozata és az ominózus Honvéd-gól:

Honvéd
Futács Márkó
A sportal.hu információi szerint Futács Márkó a Honvédnál folytathatja a pályafutását. A 34 éves, 3-szoros magyar válogatott csatár jelenleg szabadon igazolható, legutóbb az MTK-ban játszott.
Batik Bence
Az nb1.hu úgy tudja, nem hosszabbítják meg Batik Bence szezon végén lejáró szerződését. A korábbi Fradi-játékos helyét az angol harmadosztályú Charltonban játszó Terell Thomas veheti át.
Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.