A csakfoci.hu információi szerint a válogatott középpályás elsősorban külföldi folytatásban gondolkodik, de...
Értesüléseink szerint a Videotonnál is felmerült a neve, főként télen, illetve most, nyáron is, de egyelőre kicsi az esélye, hogy Fehérvárra igazoljon a játékos. Ennek egyik fő oka az, hogy a Diósgyőr komoly átigazolási díjat kér érte, amelyet alighanem csak külföldi klub tudna kifizetni, de az is fontos szempont, hogy a belső középpályás ismét légiósnak állna, inkább külföldön folytatná a pályafutását.
Ezzel együtt sem elképzelhetetlen, hogy Elek Ákos neve még felmerülhet a Vidinél, de leginkább abban az esetben, ha nem érkezik érte olyan külföldi ajánlat a következő időszakban, amely a jelenlegi klubjának és a játékosnak is megfelel.
Átigazolások
Fradi
Keane mellett kampányolnak
Továbbra is az FTC-t irányító Robbie Keane tűnik a legerősebb jelöltnek a Celtic kispadjára.
Hertha BSC
Dárdai Márton távozhat?
Dárdai Márton is a Hertha BSC nyári keretszűkítésének egyik kulcsszereplője lehet, miközben a klub komoly átalakításra készül a szezon után.
ZTE
Lakos Mihály
Megkapta első profi szerződését a ZTE 2010-es szülésű, utánpótlás-válogatott kapusa, Lakos Mihály, aki a felnőtt csapat edzéseit is gyakran látogatta az idei szezonban.