Egervári lemondott Diósgyőrben

Még a rajt előtt távozik a szakember.
Mokány Lajos 2016. június 26., vasárnap 19:25
Még a rajt előtt távozik a szakember.
Szerző: Mokány Lajos 2016. június 26., vasárnap 19:25

A mai napon Egervári Sándor lemondott vezetőedzői posztjáról. Utódjának személyéről a lehető leghamarabb döntés születik, a váltásig Egervári Sándor ellátja a vezetőedzői feladatokat - írja a Diósgyőr hivatalos honlapja.

Mint ismert, a klubnál több játékos szerződése lejárt, akik közül páran már távoztak, de akadnak, akiknek még függőben van a sorsuk. A rutinos szakvezető már az előző szezon végén jelezte, szeretné, ha mielőbb kiderülne, kikkel dolgozhat a következő évadban. 

 
Átigazolások
Csákvár
Edzőváltás
Tóth Balázs távozik az NB II-ben szereplő Aqvital FC Csákvár vezetőedzői posztjáról.
Honvéd
Feczkó válasza
"Ezt nem tőlem kell kérdezni, nekem élő szerződésem van, az illetékeseket kell megkérdezni erről" - Feczkó Tamás a jövőjét firtató kérdésre az M4 Sportnak.
Vasas
Így igazolnának
Erős Gábor, az NB II-es bajnok Vasas vezetőedzője elárulta, milyen koncepció mentén akarnak igazolni az NB I-re.
Tovább az összes átigazoláshoz