Honlapunk információja szerint Kulcsár Kornél nagy eséllyel a következő szezontól is az NB I-ben futballozhat.
A 29 éves középpályás iránt több NB I-es és leendő NB I-es klub is érdeklődik.
Kulcsár az idei szezonban 29 bajnoki mérkőzésen lépett pályára a Budafokban, melyeken két gólt szerzett, az idény végén azonban lejár a szerződése az élvonaltól búcsúzó csapatnál.
A játékosról jó véleménnyel van egykori edzője, Csizmadia Csaba, aki így nyilatkozott a csakfoci.hu-nak a 99 NB I-es meccsel rendelkező Kulcsárról:
- Kulcsár Kornél olyan technikai adottságokkal rendelkezik, amilyennel csak nagyon kevesen. A múltja miatt sokszor meghurcolták, de biztos vagyok benne, hogy több NB I-es csapatnak is a segítségére tudna lenni, ha nem is feltétlenül kezdőként, de csereként mindenképp.
Nézd meg Kulcsár nem mindennapi szabadrúgásgóljait:
Átigazolások
Szpari
Tijani
Az Újpest neve is előkerült Csehországban a Loki által csábított Tijani kapcsán - ezt kell tudni a hírekről.
Liverpool
Pécsi Ármin
Spanyolországban ismét több lapban is újra előkerült a neve a Sevilla lehetséges érkezői között.
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.