Honlapunk információi szerint a hátralévő két bajnoki fordulóban Pacsi Bálint irányítja majd a már kiesett Budafokot.
Pacsi Bálint április elején csatlakozott a Budafok szakmai stábjához, mint pályaedző, Csizmadia Csaba távozásával pedig ő veszi át az irányítást.
A 46 éves szakember egyelőre a Honvéd és a Puskás Akadémia ellen ülhet majd a kispadon.
Pacsi legutóbb az NB II-es Kazincbarcika vezetőedzője volt. 2017-ben nyolc NB I-es mérkőzésen irányította a Haladást.
Olvastad már?
Edzőváltás az NB I-ben a 2-9 után: "Ez számomra megalázó"
A Paksi FC elleni súlyos, 9-2-es hazai vereséget követően a Budafok vezetőedzője, Csizmadia Csaba benyújtotta lemondását, amit az NB I-ben sereghajtó klub vezetősége elfogadott.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.