A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően hivatalossá vált, hogy Pacsi Bálint vette át az NB I-ből kiesett Budafok irányítását a szezon hátralevő részére.
A csakfoci.hu hétfő délután elsőként számolt be arról, hogy Pacsi Bálint irányítja majd a már kiesett Budafokot. Értesüléseinket kedden hivatalosan is megerősítette a klub, így a 46 éves szakember irányítja a dél-budaiakat a hátralévő két fordulóban. Munkáját a jelenlegi szakmai stáb tagjai, köztük Suth Balázs pályaedző, Nagy Gábor kapusedző és Balogh Barna erőnléti edző segítik.
A Budafok előbb május 2-án a Budapest Honvédot fogadja hazai pályán, majd egy héttel később Felcsúton, a Puskás Akadémia otthonában zárja az idényt.
Pacsi legutóbb az NB II-es Kazincbarcika vezetőedzője volt. 2017-ben nyolc NB I-es mérkőzésen irányította a Haladást.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.