A Balmazújváros vezetőedzője szerint a tehetség mindig utat tör magának, ezért feleslegesnek tartja a fiatalokra vonatkozó szabályozást.
- Nem tartom ezt a szabályozást jó ötletnek. Amely fiatalnak ott a helye a kezdőben, azt az edzők úgyis beteszik. A tehetség utat talál magának, ehhez nem kellenek szabályok - mondta Horváth Ferenc a "fiatalszabályról" a balmazfoci.hu-nak.
A vezetőedző beszélt a keretben várható esetleges változásokról is.
- Több poszton szeretnénk erősíteni. A támadószekcióba főleg, hiszen több gólt kell majd a tavasszal szereznünk. De egy ilyen átigazolási időszakban bármi megtörténhet. Szívem szerint nem engednék el senkit, ám tudomásul kell venni, hogy a labdarúgás egy üzlet is. Ha valakiért megfelelő ajánlat érkezik, az elnök úr majd dönt róla.
Átigazolások
Légiósok
Kovács Bendegúz
Állítólag a Juventus is érdeklődik az AZ Alkmaar magyar támadója, Kovács Bendegúz iránt.
Újpest
Dárdai belépője
Újpest
Dárdai Pált kinevezték
Igaznak bizonyultak a Csakfoci exkluzív információi: Dárdai Pált hivatalosan is kinevezték Újpesten sportigazgatónak.