A Balmazújváros trénere megerősítette korábbi információinkat: Rudolf Gergely az élvonalbeli együttest erősítheti tavasszal.
Amint azt a csakfoci.hu elsőként jelezte: Rudolf Gergely az NB I 11. helyén álló Balmazújvároshoz igazolhat. A 36-szoros válogatott futballista legutóbb az NB II-es Nyíregyházában szerepelt, de a két fél télen szakított egymással, így a játékos szabadon igazolhatóvá vált. A Balmazújváros vezetőedzője, Horváth Ferenc a Borsnak adott nyilatkozatában megerősítette honlapunk korábbi értesüléseit.
- Rudolf jó eséllyel nálunk folytatja. Egy remek képességű focistáról van szó, aki sokat segíthet nekünk.
Nem foglalkozom vele, kinek milyen problémája volt a csatárral, mert én kifejezetten jó viszonyt ápolok vele. Nálam azért nyújtott jó teljesítményt, mert hagytam szabadon futballozni, és ez a jövőben sem lesz másképp, ha leigazoljuk
– mondta Horváth.
Átigazolások
Fradi
Középpályást néztek ki?
Úgy hírlik, gólerős középpályással erősíthet a Ferencváros - így áll Basam Zaarura ügye.
Légiósok
Bodnar Simón
Újra téma Bodnar Simón hazatérése; az ETO és a ZTE továbbra is érdeklődik.
Magyar foci
Babos Gábor
A holland másodosztályban szereplő TOP Oss hivatalos csatornáin jelentette be, hogy Babos Gábort nevezték ki a csapat új kapusedzőjének.