"Ajjajaj, ilyet még nem láttam, esküszöm" - Kondás első meccsén röhejes öngól

A Kisvárda csak önmagának köszönhette, hogy nem szerzett három pontot a Mosonmagyaróvár ellen az NB II szezonrajtján.
Mokány Lajos 2017. július 31., hétfő 15:01
Szerző: Mokány Lajos 2017. július 31., hétfő 15:01

Két pontot elbukott a Kisvárda Kondás Elemér első bajnoki meccsén az NB II nyitófordulójában. A hazaiak három gólt is szereztek, mégsem nyertek, ehhez több dolog is kellett. 1-0 után egy egészen fura öngóllal, szinte helyzet nélkül egyenlítettek a vendégek, némi összjáték után Izing Martin helyezett távolról a saját kapujába.

Íme, az öngól, amely az egyenlítést jelentette a vendégeknek:

Mint ismert, Kondás Elemér együttesét nem törte meg mindez, hiszen később 3-1-re elhúzott a Kisvárda, amely azonban így sem nyert, drámai körülmények után. A csapat ugyanis a 92., majd a 93. percben is gólt kapott, így lett döntetlen a korábbi debreceni sikeredző bemutatkozó meccse.
(A mérkőzés teljes összefoglalója itt tekinthető meg.)

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.