A Loki ősküvelete követheti Rudolfot a Szparihoz

Az NB II újonca szívesen leigazolná Máté Péter a DVSC-től.
Mokány Lajos 2016. július 2., szombat 10:24
Az NB II újonca szívesen leigazolná Máté Péter a DVSC-től.
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 2., szombat 10:24
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu értesülései a DVSC védőjével, Máté Péterrel erősítene a Nyíregyháza. A másodosztályba feljutó klub a nyáron koncepciót váltott, a légiósoktól az MLSZ-ajánlások miatt elköszöntek, és magyar játékosokból álló csapat kialakítása a cél. A Szparinál rutinos játékosokban is gondolkodnak, így került a klubhoz Rudolf Gergely is. Úgy tudjuk, a Debrecen korábbi válogatott kerettag belső védője is kiszemelt.

Máté debreceni nevelés, kizárólag kölcsönben játszott máshol, végleg sosem vált meg tőle a Loki. Diósgyőri és szolnoki kitérő mellett másfél évet Angliában, a Readingnél töltött, ahol azonban elszakadt a keresztszalagja, így nem tudta beverekedni magát a csapatba. A remek felépítésű belső védő hatalmas NB I-es rutinnal rendelkezik, több mint tíz évet húzott le debreceni színekben.

Átigazolások
Kispest-Honvéd
Szerződéshosszabbítás
A Kispest-Honvéd bejelentette, hogy a 18 éves Balázs Teó szerződését 2029 nyaráig meghosszabbították. A fiatal védő az előző idényben két alkalommal is lehetőséget kapott az első csapatban.
Légiósok
Csongvai Áron váltott
Csongvai Áron 2030-ig szóló szerződést írt alá a francia másodosztályú AS Saint-Étienne csapatával.
Szeged
Zimonyi érkezett
Szegeden folytatja pályafutását Zimonyi Dávid, aki legutóbb a Videoton játékosa volt.
Tovább az összes átigazoláshoz