A korábbi Fradi-edző vette át a ZTE irányítását, megvan az új sportigazgató is - hivatalos

A csakfoci.hu kedden, elsőként közölt hírének megfelelően kinevezték Nagy Tamást a ZTE vezetőedzőjének.
Csakfoci Admin 2018. június 20., szerda 13:27
A csakfoci.hu kedden, elsőként közölt hírének megfelelően kinevezték Nagy Tamást a ZTE vezetőedzőjének.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 20., szerda 13:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu számolt be arról elsőként, hogy a Ferencváros korábbi edzője, Nagy Tamás váltja Artner Tamást a ZTE vezetőedzői pozíciójában. Az edző kinevezését most hivatalosan is bejelentette a zalai klub.

Mint ismert, a korábbi NB I-es egyesület az előző idényben csak az utolsó fordulókban tudta kiharcolni a bennmaradást a másodosztályban és végül a 16. helyen végzett. A vezetés a szezon végén megköszönte a közös munkát Artner Tamás vezetőedzőnek és Horváth Károly szakmai igazgatónak.

Végh Gábor többségi tulajdonos a szerdán délelőtt megtartott sajtótájékoztatón az edző személye mellett bejelentette, hogy Sallói István lesz a klub sportigazgatója – írja a zaol.hu.

Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz