A csakfoci.hu kedden, elsőként közölt hírének megfelelően kinevezték Nagy Tamást a ZTE vezetőedzőjének.
A csakfoci.hu számolt be arról elsőként, hogy a Ferencváros korábbi edzője, Nagy Tamás váltja Artner Tamást a ZTE vezetőedzői pozíciójában. Az edző kinevezését most hivatalosan is bejelentette a zalai klub.
Mint ismert, a korábbi NB I-es egyesület az előző idényben csak az utolsó fordulókban tudta kiharcolni a bennmaradást a másodosztályban és végül a 16. helyen végzett. A vezetés a szezon végén megköszönte a közös munkát Artner Tamás vezetőedzőnek és Horváth Károly szakmai igazgatónak.
Végh Gábor többségi tulajdonos a szerdán délelőtt megtartott sajtótájékoztatón az edző személye mellett bejelentette, hogy Sallói István lesz a klub sportigazgatója – írja a zaol.hu.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.