A korábbi Fradi-edző vette át a ZTE irányítását, megvan az új sportigazgató is - hivatalos

A csakfoci.hu kedden, elsőként közölt hírének megfelelően kinevezték Nagy Tamást a ZTE vezetőedzőjének.
Csakfoci Admin 2018. június 20., szerda 13:27
A csakfoci.hu kedden, elsőként közölt hírének megfelelően kinevezték Nagy Tamást a ZTE vezetőedzőjének.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 20., szerda 13:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu számolt be arról elsőként, hogy a Ferencváros korábbi edzője, Nagy Tamás váltja Artner Tamást a ZTE vezetőedzői pozíciójában. Az edző kinevezését most hivatalosan is bejelentette a zalai klub.

Mint ismert, a korábbi NB I-es egyesület az előző idényben csak az utolsó fordulókban tudta kiharcolni a bennmaradást a másodosztályban és végül a 16. helyen végzett. A vezetés a szezon végén megköszönte a közös munkát Artner Tamás vezetőedzőnek és Horváth Károly szakmai igazgatónak.

Végh Gábor többségi tulajdonos a szerdán délelőtt megtartott sajtótájékoztatón az edző személye mellett bejelentette, hogy Sallói István lesz a klub sportigazgatója – írja a zaol.hu.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz