A játékos új klubja szigorú, teljesítményhez kötött feltételeket szabott a szerződésben.
Szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus Busai Attilával. A 188 cm magas, 30 éves labdarúgó szerződése az év végéig szól, a Spartacus viszont szigorú, teljesítményhez kapcsolódó feltételeket szabott – írja a nyiregyhazaspartacus.hu.
A labdarúgó az MTK-ban kezdte pályafutását, majd Svájcba igazolt, ahol két évig futballozott. Hazatérve a Ferencváros játékosa lett, 2017-ben igazolt Diósgyőrbe, ahol 33 meccsen lépett pályára. Összesen több mint száz alkalommal szerepelt az élvonalban, tagja volt annak az U19-es válogatottnak, mely EB bronzérmet szerzett, korábban pedig az U17-es nemzeti csapattal is szerepelt Európa-bajnokságon. A támadó középpályás már a Szpari keretével készül.
Átigazolások
BVSC
Még lesznek erősítések
Lehoczky Roland és Katona Máté érkezése után, jelenleg is több játékos leigazolásán dolgoznak - árulta el a BVSC-Zugló labdarúgócsapatának ügyvezetője, Jakab Zoltán. (bvsc.hu)
ETO FC
Afrikai tehetségek jöhetnek
Újabb guineai ígéretek érkezhetnek Győrbe: Mohamed Zayatte Sylla és Thierno Mamadou Diallo először próbajátékra jöhetnek, utána kaphatják meg első profi szerződésüket.
DVTK/ Puskás Akadémia
Colley váltott
A Puskás Akadémia kölcsönadta Lamine Colley-t a DVTK-nak.