ZTE

NB I: Ausztriából igazolt magyar játékost a ZTE - hivatalos

A Zalaegerszeg bejelentette a legutóbb az osztrák St. Pöltenben futballozó 20 éves balhátvéd, Majnovics Martin leigazolását.
Csakfoci Admin 2021. július 22., csütörtök 11:31
A Zalaegerszeg bejelentette a legutóbb az osztrák St. Pöltenben futballozó 20 éves balhátvéd, Majnovics Martin leigazolását.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. július 22., csütörtök 11:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB I-ben szereplő ZTE FC hivatalos honlapján jelentette be, hogy leigazolta a legutóbb az osztrák St. Pölten játékosaként futballozó  Majnovics Martint.

A 2000-es születésű balhátvéd 2014-ben igazolt Sopronból Mattersburgba, majd 2020 októberében igazolt át a szintén osztrák St. Pöltenhez. Itt az elmúlt szezonban 5 bajnokin összesen 95 percnyi lehetőséget kapott az osztrák élvonalban.

Majnovics korábban szerepelt a magyar U17-es, U19-es és U21-es válogatottakban is, utóbbiban legutóbb 2019 őszén lépett pályára.

A Zalaegerszeg jövő vasárnap 17:45-től, a MOL Fehérvár FC ellen kezdi a bajnokság új idényét.

Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz