Alighanem a két lehető legnehezebb ellenféllel csap össze a Zalaegerszeg NB I-es hangolódásképpen: a Ferencváros után a MOL Fehérvárral is találkoznak a kék-fehérek.
Szerdán 14 órától a bajnokságban címvédő és listavezető Ferencváros ellen, idegenben játszik tévés felkészülési mérkőzést a ZTE, de hétvégére is lekötöttek már egy edzőmeccset a zalaiak.
Szombaton 17 órától az NB I-ben második helyezett MOL Fehérvár FC ellen lép pályára a ZTE Arénában Márton Gábor csapata, természetesen ugyancsak zárt kapuk mögött - számolt be a ztefc.hu.
Olvastad már?
Fradi: Bábuként lehetnek "jelen" a szurkolók a zártkapus meccseken
Több ezer szurkolójának teremti meg a lehetőséget a Fradi, hogy „valahogyan” ott legyenek a lelátón a hazai bajnokikon.
Elolvasom
Átigazolások
Kinevezték a ZTE II új edzőjét
Francisco Garrido
A 2026/27-es idényben Francisco Garrido személyében új vezetőedző a ZTE második csapatát. (ztefc.hu)
Fiatalokkal erősítettek
Két új érkező Újpesten
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Ujváry Ferencet és Gáspár Dávidot a Kispest-Honvéd FC-től.
Nyíregyháza
2 profi
Két fiatal játékossal kötött profi szerződést a Nyíregyháza Spartacus: Hajós Lőrinc és Kondor Tibor írt alá - adta hírül a klubhonlap.