Visszatért egy legenda a Vidibe

Disztl Péter néhány év kihagyás után újra a Videoton csapatát erősíti, és az U19-es, az U17-es, valamint az U16-os csapatok ifjú kapusait készíti fel a jövőben. Az első edzést hétfőn tartotta.
Privacsek András 2017. január 10., kedd 13:54
Disztl Péter néhány év kihagyás után újra a Videoton csapatát erősíti, és az U19-es, az U17-es, valamint az U16-os csapatok ifjú kapusait készíti fel a jövőben. Az első edzést hétfőn tartotta.
Szerző: Privacsek András 2017. január 10., kedd 13:54

- Jó érzés volt visszatérni, barátok közé érkeztem, remek kollégák vártak. Aki ismer engem, tudja, hogy a Vidi hol helyezkedik el a szívemben, az életemben. Akárhova is sodort el az élet, én mindig is ide tartoztam, így nem volt kérdés, hogy amikor Kenyeres Imre megkeresett a feladattal, a szívemre hallgattam, és igent mondtam. Az első napok az ismerkedésről szólnak majd, aztán munka, munka, munka. Remélem, hogy minél több tudást tudok átadni a fiataloknak, és sikeresen segítem majd őket a karrierjükben - mondta Disztl Péter a vidi.hu-nak.

Átigazolások
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Videoton
Megvan Nikolics első áldozata
A Csakfoci korábbi előrejelzésének megfelelően távozott a Viditől a nyáron igazolt korábbi utánpótlás-válogatott játékos, Kocsis Bence.
Dundee United
Keresztes feljebb léphet
Ha továbbra is úgy teljesít, ahogy eddig a szezonban, akkor jó esély van rá, hogy hamarosan még feljebb léphet Keresztes Krisztián. Erről ő maga beszélt.
Tovább az összes átigazoláshoz