Vidi: "Nem volt kérdés, melyik csapat győz"

Géresi góllal és gólpasszal járult hozzá vasárnap este a Videoton sima győzelméhez a DVSC ellen.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 22., hétfő 16:50
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 22., hétfő 16:50

Géresi KrisztiánVideoton honlapjának nyilatkozott a csapata szombati fölényes sikeréről.

Örülök neki, hogy a keddi, MTK elleni vereséget követően sikerült javítanunk. Sajnos Dunaújvárosban nem úgy játszottunk, ahogy terveztük, úgyhogy nem volt mese, a DVSC ellen mindenképp nyernünk kellett. Szerintem az első perctől kezdve látszódott, hogy melyik csapat szerzi meg a győzelmet. Én már a bemelegítésnél éreztem, hogy nagyon jól nézünk ki. A mester is azt kérte, hogy már a találkozó elejétől szorítsuk kapujukhoz ellenfelünket. Csapatunk erősségét mutatja, hogy 0-1 után sem estünk kétségbe, ugyanúgy domináltunk, mint az első tíz percben, és viszonylag rövid időn belül sikerült is fordítanunk, és meg sem álltunk öt gólig. Úgy érzem, ez a pihenő most jókor jön, hiszen mi korábban kezdtük a szezont, mint a többi csapat, ráadásul kicsit döcögős is volt az eddigi bajnoki szereplésünk. Bízom benne, hogy szeptemberben onnan fogjuk folytatni, ahol vasárnap késő este a DVSC ellen abbahagytuk - nyilatkozta a vidi.hu-nak Géresi Krisztián, aki a mai naptól az U21-es válogatott összetartásán vesz részt Telkiben.