NB I: Fordulat a gólkirály-jelöltnél - megtartanák

Feczesin Róberttel megkezdődhetnek a szerződéshosszabbítási egyeztetések.
Mokány Lajos 2016. december 28., szerda 7:37
Feczesin Róberttel megkezdődhetnek a szerződéshosszabbítási egyeztetések.
Szerző: Mokány Lajos 2016. december 28., szerda 7:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk, egy jelenlegi és egy korábbi alapember szerződése is lejár a Videotonnál a nyáron. Filipe Oliveira alighanem távozik is majd, Feczesin Róbert jövője pedig kérdéses volt az őszi idény során.

Úgy tűnik azonban, hogy teljesítményével meggyőzte a vezetőedzőt és a vezetőséget, hogy a folytatásban is számoljanak vele. Feczesin az ősszel nyolc gólt szerzett csapatában, ezzelé vezeti az NB I góllövőlistáját, és úgy tudjuk, hogy a Videotonnál megtartanák őt. Értesüléseink szerint a napokban jelezték is a 30 éves támadónak, hogy nyártól is szeretnék őt a csapatban látni, ezért új szerződést kínálnak neki, hamarosan meg is kezdődhetnek a szerződéshosszabbítási egyeztetések. A csatárnak egyébként a hírek szerint dél-koreai megkeresése is van.

 
Átigazolások
Fradi
Keane távozik
Robbie Keane saját elhatározásából döntött úgy, hogy másfél év után távozik az Üllői útról.
Csíkszereda
Szabó tervei
Így erősítene a Csíkszereda román sajtóhírek és Szabó István állítólagos tervei szerint.
Kérdéses a jövője
Szalai Attila
A Pogon Szczecinnél szeretnék megtartani a magyar válogatott védőt, ugyanakkor egyelőre nincs döntés arról, hogy a kölcsönszerződése lejárta után is maradhat-e a csapatnál.
Tovább az összes átigazoláshoz