Zaria Balti - Videoton 2-0

Kövesd a meccset nálunk!
Mokány Lajos 2016. július 7., csütörtök 15:19
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 7., csütörtök 15:19

Az Európa Liga selejtezőjének első körében a Videoton a Zaria Balti vendége lesz, a találkozó 19.00-kor veszi kezdetét. Az első meccs 3-0-ás fehérvári győzelemmel zárult.

Zaria Balti - Videoton 2-0 (2-0)

93. perc: Vége, nagyon nehezen, de továbbment a Videoton!

91. perc: 3 perc a hosszabbítás.

90. perc: Nehéz pillanatokat él át most a Vidi, de komoly gólhelyzet nem volt eddig.

88. perc: Oliveria helyett Fejes a pályán.

86. perc: Szolnoki csúnya szabálytalanságáért járt a sárga.

84. perc: Majdnem nagy bajba került a Videoton! Egy röviden kifejelt labda után 14 méterről lőtt Boghiu, alig ment fölé a labda!

77. perc: Simon reklamálásért kapott sárgát.

67. perc: Bódi jön le, Feczesin jön be a helyére.

60. perc: Mihailov veszélyes labdájáról alig csúszott le Grosu.

56. perc: Bódit szerelték a 16-oson belül, nagy helyzet lehetett volna.

53. perc: Kovácsik jött ki jól egy beadásra.

47. perc: Onica is besárgult.

46. perc: Folytatódik a meccs!

47. perc: Szünet.

46. perc: Két Bódi szabadrúgás után is tisztázott a hazai védelem.

41. perc: Mihailov egy szabadrúgás után egy szögletet is elvégezhetett, végül nem alakult ki nagyobb helyzet, Vinícus mentett.

37. perc: Oliveira lövése szállt fölé.

35. perc: Bódi lőtt távolról mellé!

34. perc: Suljic gyönyörűen cselezett az ellenfél 16-osának előterébe, de nem lőtt elég hamar, nem lett belőle helyzet.

29. perc: GÓL! Bajban a Vidi! A második veszélyes hazai támadásból megszületett a második hazai gól, Mihailov beadását Ovseannicov fejelte a kapuba, 2-0!

26. perc: Ruben Gomez kapja a mérkőzés első sárga lapját.

22. perc: Oliveira beadása volt mély. Többet van a labda Vidinél, a moldáv vezetés ellenére egyelőre nem forog veszélyben a továbbjutás.

16. perc: Szép Vidi lehetőség! Suljic lőtt távolról, a kapus alig tudott szögletre menteni, a szöglet után már nem volt veszély.

9. perc: GÓL! Mihailov maradt üresen egy csúsztatás után, 10 méterről könnyen a kapuba lőtt, vezet a Zaria.

6. perc: Bódi szabadrúgása okozott veszélyt, de senki nem tudott beleérni, így a kapusé.

3. perc: Géresi lövését fogta Pascsenko.

1. perc: Elkezdődött a találkozó!

A Zaria Balti kezdője: Pascsenko - Golovatenco, Onica, Novicov, Erhan, OvseannicovŢîgîrlaş, Boghiu, Mihailov, Gomez, Grosu (Livsit, Burlacu, Rata, Rogac, Dros, Gulceac, Khachaturov)

A Videoton kezdője: Kovácsik - Nego, Lang, Vinícius, Stopira - Szolnoki, Simon - Oliveira, Suljic, Bódi - Géresi (Horváth, Fejes, Feczesin, Kovács, Sejben, Schiller, Lorentz)

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.